Hurtowa sprzedaż pelletu drzewnego A1, ENplus, z łuski słonecznika oraz zrębki drzewnej.

Pellet drzewny A1, ENplus

Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną najwyższej jakości pelletu drzewnego.

W sprzedaży posiadamy pellet drzewny (sosnowy) o średnicy 6 mm, który spełnia wymagania jakościowe dla klasy A1 zgodnie z normą ISO 17225-2.

Nasz pellet cechuje:

  • wysoka kaloryczność,
  • znikoma zawartość popiołu,
  • niska wilgotność.

Proces produkcyjny pelletu jest ściśle kontrolowany przez dział jakości.

Każda wyprodukowana tona pelletu przechodzi długą drogę zanim trafi do klienta docelowego. Przed wypuszczeniem na rynek naszego produktu każda partia  musi być badana pod kątem wilgotności, kaloryczności, popiołu.

Oferta jest skierowana dla dużych i małych odbiorców hurtowych oraz klientów indywidualnych.

pellet hurt Zamówienia realizujemy od 1 tony pelletu.

 

Oferowany przez nas pellet jest sprzedawany w workach 15 kg (przezroczysty lub z nadrukiem) i Big-Bag.

Pellet z Łuski Słonecznika

Oferujemy pellet z łuski słonecznika „bez domieszek” – wysokiej jakości.

Nasz produkt bardzo dobrze się spala i jest idealny jako zamiennik ekogroszku (jako dużo tańsza alternatywa).

Zachęcamy do współpracy hurtowych odbiorców, ciepłownie, zakłady przemysłowe oraz inne podmioty gospodarcze korzystające z tego źródła ciepła.

Posiadamy certyfikat zapewniający przedsiębiorcom uczestniczącym w łańcuchu dostaw biopaliw potwierdzenie spełnienia kryteriów zrównoważonego rozwoju (KZR).

Jest on zgodny z wymaganiami Komisji Europejskiej.

Zrębka Drzewna

W sprzedaży posiadamy masowe ilości zrębki iglastej oraz mieszanej. Zapraszamy do współpracy hurtowej producentów pelletu, ciepłownie, zakłady produkcyjne.

Na Zrębkę posiadamy certyfikat jakości.

 

Pellet hurt

 

 

Zadzwoń i zapytaj o pellet najwyższej jakości

 

 

 

 

 

 

 

 

Czym jest pellet?

Pellet to jeden z rodzajów biopaliw stałych, które powstają w procesie produkcji z tłoczenia i suszenia biomasy roślinnej, takiej jak zrębki drzewne, trociny lub słoma, a także z odpadów rolniczych, np. łuszczyny słonecznika czy ziarna kukurydzy.

W procesie produkcji pelletu biomasa jest tłoczona pod dużym ciśnieniem przez matrycę w specjalnej prasie do pelletu. Podczas tego procesu biomasa ulega zagęszczeniu i uformowaniu w małe, cylindryczne granulki o stałych wymiarach i kształcie. Po tym etapie pellety są suszone i pakowane w worki lub luzem do sprzedaży.

Pellet jest bardzo popularnym i ekologicznym źródłem energii, ponieważ jest w pełni odnawialnym surowcem i ma niską emisję gazów cieplarnianych podczas spalania. Pellet jest także wydajnym paliwem, które można wykorzystać do ogrzewania domów, budynków użyteczności publicznej, a także do produkcji ciepłej wody użytkowej.