Zamów u nas węgiel raz – a będziesz zamawiał cały czas!

 

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu w branży węglowej stworzyliśmy jedna z gałęzi spółki PGW Polska Grupa Węglowa. Zajmujemy się sprzedażą masowych ilości węgla niesortowanego z Syberii oraz sprzedażą węgla z polskich koplani. Węgiel pochodzący z Katowickiego Holdingu Węglowego wyróżnia się najwyższą kalorycznością. Klienci mogą się przekonać o tym na kilku detalicznych składach, na których można oglądać zamawiany węgiel. Oferowany przez nas węgiel jest najwyższej klasy kalorycznej o niskiej zawartości popiołu oraz siarki. Węgiel importowany sortujemy na różne frakcje na terminalu, następnie dowozimy do klientów w całej Polsce. Sprzedajemy węgiel niesortowany dostawami pociągowymi oraz węgiel sortowany w asortymencie miał, eko groszek, groszek, orzech, orzecho-kostka, kostka.

Sprzedaż i odbiór węgla prowadzony jest z terminali węglowych samochodami samowyładowczymi typu wywrotki. Klienci odbierają węgiel własnym transportem bądź jest dowożony naszymi wywrotkami. Zaopatrujemy kompleksowo składy opału, dostarczamy także węgiel do ciepłowni, ogrodnictwa czy zakładów przemysłowych.

Oferowany przez nas węgiel importowany to najwyższej jakości surowiec, przechodzący kilka etapów wzbogacenia. Jest to węgiel płukany, bez kamienia. Wydobywany z najlepszych złóż w Syberii.

Kupując u nas węgiel masz szanse wygrać z konkurencją.

Dlaczego?

  • wszystkie dostawy naszego węgla są najwyższej klasy – nie kupisz u nas węgla pomieszanego z innym o niskiej jakości,
  • 100% oryginalnego czystego węgla,
  • sprzedajemy węgiel na bieżąco – nie mamy węgla, który jest składowany na terminalu – co powoduje degradację,
  • sprzedajemy węgiel czysty, błyszczący,
  • sprzedajemy węgiel idealnie posortowany,
  • na węgiel posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty jakości,
  • otrzymujesz węgiel z pierwszej ręki.

W naszej ofercie posiadamy najwyższej jakości ekogroszek luzem oraz workowany.